×
×

Error de autenticación

Ha habido un problema a la hora de conectarse a la red social. Por favor intentalo de nuevo

Si el problema persiste, nos lo puedes decir AQUÍ

×

LititiaMiembro desde: 07/05/22

Lititia
586
Posición en el Ranking
0
Usuarios seguidores
Sus noticias
RSS
  • Visitas
    1.637
  • Publicadas
    1
  • Puntos
    50
Veces compartidas
1
¡Consigue las insignias!
Trimestrales
Recientes
Visitas a noticias
06/05/2022

Przedstawiamy Ci darmowy dzwonek telefonu

Oprócz dzwonki mp3 możesz także pobierać tapety i ikony aplikacji. Znajdziesz ich mnóstwo na Zedge, ale nie ma prawdziwego sposobu na ich posortowanie. Oprócz dzwonków z tych witryn można również pobierać tapety i pliki NFT. Chociaż Zedge opiera się na reklamach, nie są one natrętne. Innym sposobem na znalezienie dobrej witryny internetowej jest przeczytanie recenzji użytkowników.

Ringtone Maker to kolejna strona internetowa, która umożliwia pobieranie bezpłatnych dzwonków. Ta witryna umożliwia przesłanie pliku audio, wybranie godziny rozpoczęcia i zakończenia, a następnie kliknięcie przycisku „Utwórz dzwonek”.

Inną stroną, która umożliwia pobieranie dzwonków za darmo, jest Melofania.com. Witryna oferuje różne gatunki i kategorie, w tym „Nowe dzwonki”, „Top 100 dzwonków” i inne. Możesz nawet przeglądać według gatunku lub wykonawcy i posłuchać podglądu przed pobraniem dowolnego dzwonka. Pobieranie dzwonków z Melofania jest bezpłatne, ale musisz utworzyć konto, aby uzyskać dostęp do usług witryny.

Este usuario no tiene más noticias